Web sitesi, Çerez İlkeleri'ne uygun olarak hizmetleri sunmak için çerez dosyaları kullanır.Kişilerin temel hak ve özgürlüklerini korumak ve kişisel verilerin korunması amacıyla düzenlenen "Kişisel Verilerin Korunması Kanunu" hakkında sizleri bilgilendirmek için tıklayınız. 
Ten Makyajı | Pudra | Fondöten | Alix Avien | COSSOP
0850 220 16 18 güzelliği güzellikle sunuyoruz ETBİS e Kayıtlı Güvenilir E-ticaret Sitesi

Ne aramıştınız ?

100 TL  ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ KARGO

İnsan İkonu-Giriş
İnsan İkonu-Giriş

Teniniz İçin Makyaj Ürünlerimiz

İçinizin ışıltısı yüzünüze yansır, güzelliğimiz ‘’gör beni’’ diyerek bekler. Biz buna inanıyoruz. Ten makyajı ile tüm bunları açığa çıkarmamız mümkün, öyle değil mi? Kozmetik dünyası da gittikçe genişlettiği ürün yelpazesi ile bize adeta bir sihirbaz olma şansı veriyor. İstediğimiz yerimizi ön plana çıkarabiliyor, pek beğendiğimiz yerlerimizi daha da ön plana çıkarabiliyoruz. Bunun için ten rengimizle uyumlu bir highlighter/ aydınlatıcı ve bir concelar/ (kapatıcı) yeter. İşte bunu seviyoruz.

Fondöten, BB/ CC Krem, kontür paleti, pudra, allık, bronzer, highlighter, concelar, makyaj bazı, makyaj sabitleyici, makyaj temizleme ürünleri… Hepsi güzellik döngümüzü tamamlamak için hazır ve nazırlar! Önemli olan doğru tonu yakalamak, az miktarda, doğru makyaj fırçasıyla tenimize uygulamak ve günün sonunda makyajımızı temizlemek. Siz de ihtiyacınız olan ten makyajı ürünlerine göz atmak için bize eşlik edin ve doğadan gelen güzelliği sepetinize ekleyin.

Filtreleme

Sırala

Görünüm

Katalog görünümü

Liste görünümü