Web sitesi, Çerez İlkeleri'ne uygun olarak hizmetleri sunmak için çerez dosyaları kullanır.Kişilerin temel hak ve özgürlüklerini korumak ve kişisel verilerin korunması amacıyla düzenlenen "Kişisel Verilerin Korunması Kanunu" hakkında sizleri bilgilendirmek için tıklayınız. 
Makyaj Ürünleri | Mascara | Ruj | Fondöten | Alix Avien | BEBAK
0850 220 16 18 güzelliği güzellikle sunuyoruz ETBİS e Kayıtlı Güvenilir E-ticaret Sitesi

Ne aramıştınız ?

60 TL  ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ KARGO

İnsan İkonu-Giriş
İnsan İkonu-Giriş

Makyaj Ürünlerimiz

Işıltımızı daha da belirginleştirmek, güzelliğimizi perçinlemek, en beğendiğimiz yerimizi ön plana çıkarmak isteriz.  Solgun görünüyorum biraz renkleneyim,  akşama düğün var deriz veya sadece iyi hissetmek isteriz değil mi? Makyaj yapma sebebimiz ne olursa olsun ihtiyacımız olan cilt tipimizle, tonumuzla uyumlu makyaj ürünlerini seçmek. İstediğimizle birkaç fırça darbesiyle aynada bambaşka biri ile karşılaşmak, işte bunu seviyoruz!

Gündelik yaşamda, işe giderken, YouTube videoları çekerken, gece dışarı çıkarken, istemediğimiz bir davete zorla götürülürken bile makyaj çantamız hep yanımızda. Ten, göz/kaş, dudak, tırnak ürünleri, makyaj aksesuarları… Doğru ruju bulmak, tenimizle uyumlu fondöteni seçmek, gözümüzü daha da güzelleştiren eyeliner ı çekmek, doğru tonda highlighter seçmek kadar, bunları uygulayacağımız makyaj fırçasını ve makyaj süngerini seçmek de önemli.  Doğru ürün, doğru teknik, istenen görünüm. Siz de ihtiyacınız olan makyaj ürünlerine göz atmak için bize eşlik edin ve doğadan gelen güzelliği sepetinize ekleyin.

Filtreleme

Sırala

Görünüm

Katalog görünümü

Liste görünümü