Web sitesi, Çerez İlkeleri'ne uygun olarak hizmetleri sunmak için çerez dosyaları kullanır.Kişilerin temel hak ve özgürlüklerini korumak ve kişisel verilerin korunması amacıyla düzenlenen "Kişisel Verilerin Korunması Kanunu" hakkında sizleri bilgilendirmek için tıklayınız. 
Dudak Makyajı | Ruj | Dudak Nemlendiricisi |Dudak Kalemi
0850 220 16 18 güzelliği güzellikle sunuyoruz ETBİS e Kayıtlı Güvenilir E-ticaret Sitesi

Ne aramıştınız ?

100 TL  ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ KARGO

İnsan İkonu-Giriş
İnsan İkonu-Giriş

Dudaklarınıza Makyaj Ürünlerimiz

Dudaklarımız, yüzümüzde makyaj yapmayı en sevdiğimiz yerlerden biri. Tastamam bir ten makyajı yapmasak bile bazı günler bir ruj sürüp dışarı çıkarız. Ama ruj sürmeden önce ne yapmalı, elbette dudak bakımı yapmalı. Kurumuş, çatlamış bir dudakta istediğimiz renklendirmeyi yapamayız. O nedenle dudak nemlendiricisi kullanmak, peeling yapmak, yazın güneşe karşı korumalı balm kullanmak elzem. Böylece ruj ve dudak kalemi için güzel bir zemin oluştururuz.

Deniz kıyısında, güneşlenirken de, suya girerken de, sudan çıkınca da, voleybol oynarken de, kışın karda yürürken de güzel görünen dudaklara sahip olmak isteriz. Bakım yapılmış dudaklarımızla parlak gülüşler, işte bunu seviyoruz! Siz de ihtiyacınız olan dudak bakım ürünlerine göz atmak için bize eşlik edin ve doğadan gelen güzelliği sepetinize ekleyin.

Filtreleme

Sırala

Görünüm

Katalog görünümü

Liste görünümü