Web sitesi, Çerez İlkeleri'ne uygun olarak hizmetleri sunmak için çerez dosyaları kullanır.Kişilerin temel hak ve özgürlüklerini korumak ve kişisel verilerin korunması amacıyla düzenlenen "Kişisel Verilerin Korunması Kanunu" hakkında sizleri bilgilendirmek için tıklayınız. 
Ayak Bakım Ürünleri | Koku Gidericiler | BEBAK

Ne aramıştınız ?

75 TL  ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ KARGO

İnsan İkonu-Giriş
İnsan İkonu-Giriş

Filtreleme

Sırala

Görünüm

Katalog görünümü

Liste görünümü

Ayak Bakım

Bütün yükümüzü çeken, bazen kara suları bile gören ayaklar, ayaklarımız. Kışın kapalı ayakkabılar içinde gün boyu kapalı kalan, hava alamayan ayaklarımız. Onlar da bakımı hak etmiyorlar mı? Elbette en güzel ayak bakımını hak ediyorlar. Hele de yaz gelmişken. Sandaletler, yarı açık topuklu ayakkabılar bizi bekliyorken. Çatlaklara, kuruluklara, nemsizliğe bir son vermek, ayak bakım kremleri ile ayaklarımızı yumuşacık yapmak gerek.

Tüm kremlerin aynı işi göreceğini düşünürüz. Oysa ayak bakımı için özel olarak üretilmiş kremleri kullanmamız, özellikle topuklarda oluşan çatlakların derinleşerek büyük yaraların önüne geçmemiz gerekir.

Terleme ve ayak kokusu oluşumu, başımıza gelmesini istemeyeceğimiz, tatsız bir durum. Ama bunun da bir çaresi var elbette. Uyguladıktan hemen sonra çabuk kuruyan koku giderici ayak deodarantı kullanmak. Birkaç fıs fıs ardından gelen temizlik ve ferahlık hissi. Günlük kullanıma uygun, bize şipşak çözümler sunan ürünler, işte bunu da seviyoruz! Siz de ihtiyacınız olan ayak bakım ürünlerine göz atmak için bize eşlik edin ve doğadan gelen güzelliği sepetinize ekleyin.